REFERENCJE
poznaj opinie o mnie

Świetny trener mentalny. Z Nią niemożliwe staje się możliwe. Praca z Kasią odkrywa kolejne etapy, o których się nawet nie wiedziało.

Marieta Żukowska

Sesja u Kasi przy wrażeniu zwykłej, pogodnej konwersacji to dogłębna praca nad nurtującymi nas tematami.
Jej profesjonalne przygotowanie łączy się z przyjazną atmosferą i dużym skupieniem na osobie, z którą pracuje dzieląc się z nią olbrzymimi pokładami pozytywnej energii.

Ari Dykier

Ari Dykier

Kasia, to jedna z najważniejszych kobiet w moim życiu. To od niej zaczęła się moja przemiana kilka lat temu. Uwielbiam za charakter i niesamowite zdolności zaglądania w duszę drugiego człowieka.
Ona nie tylko wiedziała, co się ze mną dzieje ale też wiedziała jak mi pomóc. Uwielbiam i dziękuję.

Justyna Krawczyk

Cenię sobie spotkania z Kasią za Jej holistyczne metody pracy, obejmujące nie tylko psyche, ale też ciało i ducha. Jej wyjątkowe podejście i rozległa wiedza pozwalają mi czerpać mnóstwo inspiracji do wzbogacania swojego życia i zgłębiania siebie.

Kamil Błoch

Kasia swoją pracą wynosi kondycję człowieka na wyższy poziom. Sama historią swojego życia i postawą stanowi inspirację i motywację do zmian. Umiejętności i metody terapeutyczne które stosuje pomagają żyć pełniej, mądrzej i bardziej świadomie. Ufam jej bezgranicznie.

Honorata Witańska

Pierwsze spotkanie z Panią Kasią miałam rok temu, od tamtego momentu wiele w moim życiu się zmieniło, wszystko zawdzięczam naszym wspólnym spotkaniom i pracy. Pani Kasia to wyjątkowa osoba, bardzo dobry obserwator, słucha z uwagą – jest niezwykle skuteczna. Dzięki jej osobie, nie miałam najmniejszego problemu żeby się otworzyć, choć otwierałam się wcześniej z trudem w stosunku do innych. Nauczyła mnie, że to ja biorę odpowiedzialność za swoje emocje i swoje życie. Trafiłam do Pani Kasi z jednym problemem, a dzięki niej rozwiązałam ich znacznie więcej. W każdym przypadku dobierała odpowiednie metody działania do moich potrzeb w zależności od tematu, który akurat przerabiałyśmy.
Pani Kasia dokładnie uświadomiła mi gdzie leży problem i nad czym muszę pracować. Jest nie tylko bardzo doświadczonym Terapeutą, jest także życzliwą i pomocną Osobą. Ciepła, otwarta, ze szczerym uśmiechem, zgodna z tym o czym mówi, bardzo harmonijna.
Profesjonalistka, która dzięki swojej empatii ułatwi wizytę każdemu, zwłaszcza temu, kto do Terapeuty wybiera się po raz pierwszy. Dla mnie Mistrzyni. Jestem wdzięczna za wszystko co mam teraz, wiem też, że mogę na Nią liczyć, Ona na mnie też, jestem jej dozgonnie wdzięczna. Polecam współpracę z Panią Kasią wszystkim osobom, które chcą zawalczyć o siebie.

Agnieszka P.

Kasia to taki Anioł w ludzkiej postaci, który wspiera innych w dotarciu do wewnętrznej prawdy oraz pomaga zjednoczyć Umysł, Serce i Duszę. Pomaga też odnaleźć odpowiedzi, które są w nas, aby każdy mógł dotrzeć do celu i sensu życia.

Z psychologii, która jest moja pasją wiem, że o sukcesie całego procesu uzdrawiania decyduje osobowość terapeuty oraz rodzaj (jakość) relacji pacjent-terapeuta. Z ręką na sercu mogę zapewnić, że Kasia Hajduga jest gwarantem takiego sukcesu: pełna empatii, zaangażowania, z ogromną wiedzą i inteligencją.

Uważam, że z Kasią każdy jest skazany na sukces, ponieważ spełnia się u Niej zasada, iż rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda… cóż, trzeba trochę poczekać. Wiem o czym mówię, ponieważ dzięki rocznej pracy z Kasią moje życie staje się z dnia na dzień coraz bardziej kolorowe i pełne. Mam odwagę realizować swoje najśmielsze plany i marzenia, coraz łatwiej stawiam granice a od niedawna pracuję w zupełnie nowym zawodzie. 

Cudem dla mnie jest fakt, że kwestie, które były dla mnie trudne i nam którymi pracowałam wcześniej ponad rok zostały przepracowane podczas jednego spotkania… dlatego żałuję, że nie poznałam Kasi wcześniej.

Ogromnym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że ciężkie tematy przerabia się u Kasi w lekki sposób         i często z dużą dawką poczucia humoru.  Może to dlatego, że jest urodzoną optymistką i twierdzi, że „życie jest dawanymi szansami, a nie odbieranymi możliwościami”

Ewa

Kasia to przede wszystkim silna kobieta z głową pełną pomysłów, której determinacja i odwaga motywuje mnie do stawania się lepszą wersją siebie każdego dnia. Po sesji coachingowej z Kasią, zaczęłam patrzeć na swoją pracę z zupełnie innej perspektywy – dotychczasowe ‘muszę’, zmieniło się na chcę z błyskiem w oku. Dziękuję serdecznie i polecam – daj się zainspirować.

Joanna Kotewicz

Budowanie własnej marki wymaga czasu oraz strategicznego myślenia. Praca z Katarzyną pozwoliła mi uporządkować jedno i drugie: czas oraz strategię. Jako trener mentalny sprawdza się w stu procentach. Jej wiedza, kompetencje i profesjonalizm są godne uznania.

Rafał Supiński

Spontaniczne klik w „Bądź sobą po swojemu” …namówienie koleżanek i …siuup wydawało się, że spędzimy sobotnie popołudnie w klimacie rozwojowych pogaduszek. Tymczasem od pierwszych minut (w moim przypadku- drugich, bo się lekko spóźniłam) zajęcia okazały się czasem autentycznego rozwoju, poznawania siebie, nauki słuchania oraz odkrywania, odkrywania, odkrywania. Podczas tych kilku godzin odbyłam kilka wewnętrznych podróży. Dzięki niezwykłej przewodniczce wyprawy te odbywały się w intymnym i bezpiecznym klimacie. Choć proponowane wyzwania stawiały mnie niekiedy w stan osłupienia, a prezentowane ćwiczenia „dawały wiele do myślenia” to poczułam, że tak, tak dużo mogę! Moje odkrycia nie stawały się kulą u nogi, wręcz przeciwnie rozpoznałam w nich okazje do zmian, pójścia do przodu, wyjścia ze schematów. Kasia emanując spokojem i pewnością siebie stworzyła bezpieczny klimat do uświadomienia sobie potrzeby zmiany; swoim profesjonalnym podejściem i świetnymi przykładami ilustrującymi zagadnienia, dodała mi odwagi do wprowadzenia tych zmian w życie.
Dziś widzę ich efekt i doskonale wiem, że te kilka godzin w „objęciach” mądrych, trafnych i motywujących słów Kasi Hajdugi sprawiły, że chce się więcej. Więcej zmian, więcej świadomości i więcej dobrych towarzyszy transformacji.
Dziękuje za to sobotnie popołudnie, Twoją obecność, profesjonalizm i czekam na więcej.

Zuzanna Taraszkiewicz

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą obsługę na naszej stronie.